نسخه مناسب چاپ

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: امسال شاهد رضایت قابل توجه مراجعان  از خدمات اورژانسی بودیم هر چند در مواردی گلایه هایی هم وجود داشت.

دکتر علیرضا یوسفی در خصوص بازدیدهای ویژه نوروز که از نحوه  ارائه خدمات سلامت در تعطیلات نوروزی صورت گرفت، اظهار داشت: به نسبت سال گذشته شاهد رضایتمندی مردم و مسافران از خدمات رسانی در اورژانس سطح استان بودیم.
وی بیان داشت: هر چند مواردی از نارضایتی هم از نحوه ارائه برخی از خدمات گزارش شد که گاها برخی از  گلایه ها نیز اصولی بود و در جهت رفع آن اقدام شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه کاهش میزان تصادفات جاده ای به نسبت سال گذشته را یک نقطه امید ذکر کرد و در ادامه گفت: متاسفانه همچنان چپ کردن اتومبیل و خواب آلودگی از عمده دلایل تصادفات است.
وی بیان داشت: در ایام نوروز به طور مرتب نظارت بر مراکز عرضه و تولید مواد غذایی و آشامیدنی صورت گرفت و هیچ موردی از مسمومیت های عمومی از مواد غذایی آلوده و آب آشامیدنی در اصفهان نداشتیم.
دکتر یوسفی با بیان اینکه نوسازی و بازسازی بیمارستان ها از سال ها پیش در اصفهان استارت خورد و امروز شاهد بیمارستان های بازسازی شده در سطح استان هستیم، اعلام کرد: مرمت زیرساخت های تاسیسات بیمارستان های استان اصفهان از دو سال پیش در اولویت دانشگاه قرار گرفته و انشاله تا حصول اطمینان از وجود زیرساخت های ایمن بیمارستانی این فعالیت تداوم خواهد داشت.
وی گفت: مرمت و احداث خانه های بهداشت تا تکمیل نقشه نظام توسعه شبکه ادامه خواهد داشت.
دکتر یوسفی با اشاره به کمبود تخت بیمارستانی در کلان شهر اصفهان، گفت: به منظور افزایش تخت بیمارستانی نیاز به ساخت بیمارستان با همیاری بخش خصوصی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در پایان سخنان خود گفت: در حال حاضر تعداد تخت بیمارستانی به ازای هر هزار نفر یک و دو دهم است که بر اساس برنامه کشوری در تلاش هستیم این عدد را به یک و شش دهم افزایش دهیم.
 

فهرست: 

ارتباط با ما

خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی

تلفن: ۳۶۶۸۰۰۴۸-۰۳۱

کد پستی: ۷۳۴۶۱-۸۱۷۴۶

Isfahan University Of Medical Sciences, Isfahan, Iran

 

پشتیبانی از افراد کم توان

دستورالعمل بروزرسانی